home
Podmínky použití

Podmínky použití

Dříve, než otevřete a budete používat tyto stránky, prosím přečtěte si tyto podmínky použití. Přístupem, prohlížením, používáním těchto stránek souhlasíte, že jste vázáni těmito podmínkami použití, které se rovněž vztahují na informace a obsah, který může být poslán na tyto stránky.

Agentura UNIGLOBE PT Travel se snaží, aby veškeré informace na těchto stránkách byly přesné a aktuální.

1) Otázky
Máte-li jakékoli dotazy týkající se těchto podmínek použití, prosím kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

2) Změny těchto podmínek
Agentura může kdykoliv změnit či upravit tyto podmínky používání. Veškeré změny budou automaticky účinné 30dní po svém zveřejnění na internetových stránkách. V souladu s tím souhlasíte, že budete pravidelně sledovat tyto podmínky použití, a svůj přístup či používání těchto stránek se považuje za souhlas s podmínkami použití.

3) Licence k používání
Veškerá práva na duševní vlastnictví spojené s těmito webovými stránkami a jejich příslušným obsahem a informacemi jsou výhradním vlastnictvím agentury UNIGLOBE PT Travel. Uživatelské ikony, grafika a jiné věci zobrazující se na internetových stránkách jsou obchodními známkami agentury.

Zaručujeme osobní, omezený přístup a použití webových stránek, služeb a obsahu pouze způsobem prezentovaným agenturou.

4) Odkazy na jiné webové stránky
Stránky mohou obsahovat odkazy na jiné internetové stránky. Agentura není zodpovědná za jakékoliv informace, materiály, názory obsažené či přístupné prostřednictvím těchto stránek.

5) Obchodní aktivity
Vaše korespondence, obchodní jednání, placení a dodání zboží či služby, jiné podmínky, záruky či reprezentace jsou spojené výhradně mezi vámi a daným inzerentem. Souhlasíte s tím, že agentura neodpovídá ani neručí za ztrátu či poškození jakéhokoli druhu vzniklé v důsledku takového jednání nebo v důsledku přítomnosti těchto inzerentů na webu.

6) Soukromí
Agentura ctí ochranu osobních údajů svých klientů. Na této stránce je odkaz na Ochranu osobních údajů, které jsou začleněny do Podmínek použití našich webových stránek. Cestovní agentura má právo na změnu Ochrany osobních údajů.

7) Změny na webu
Agentura a její dodavatelé mohou provádět změny v informacích, službách či dalších materiálech na stránkách. Také mohou zrušit webové stránky bez předchozího upozornění.

8) Vlastnická práva
Všechny materiály a informace na těchto stránkách, včetně loga, informací, grafického návrhu, produktů, softwaru a služeb jsou vlastněny a chráněny autorským právem agenturou nebo jejími dodavateli nebo licencí. Mohou být stáhnuty či vytištěny pouze pro nekomerční využití.

Bez předchozího písemného souhlasu agentury nesmíte kopírovat, distribuovat nebo tvořit odvozené dílo založené na materiálech z našich stránek. Neoprávněným použitím jakýchkoliv materiálů obsažených na těchto webových stránkách můžete porušit autorská práva, předpisy či zákony.

9) Odmítnutí záruky
Agentura a její dodavatelé a držitelé licencí odmítají záruky obchodovatelnosti. Žádné informace získané díky internetovým stránkám agentury nevytváří žádnou záruku, pokud není výslovně uvedena v těchto podmínkách. Agentura ani držitelé jejich licencí nevydávají žádná prohlášení ani záruky na úplnost, včasnost, přesnost služeb prostřednictvím webových stránek.

10) Omezení odpovědnosti
UNIGLOBE PT Travel, dodavatelé či poskytovatelé licenci uvedené na internetových stránkách agentury v žádném případě nenesou žádnou odpovědnost za škody vyplývající ze ztráty užívání, nepřímé následné škody, za ušlý zisk, za ztrátu dat či z přerušení podnikání z důsledku neschopnosti použít internetové stránky.

11) Různé
Tyto podmínky použití, vyřešení případných sporů týkajících se těchto podmínek použití nebo stránek jsou řízeny v souladu se zákony ČR.

12) Ochranná známka
Loga UNIGLOBE, UNIGLOBE PT Travel či jiné názvy produktů a služeb jsou ochrannými známkami či značkami služeb společnosti Travel International Limited UNIGLOBE Partnership. Bez předchozího písemného svolení nesmíte použít ochranné známky. Jakékoliv neautorizované použití je přísně zakázáno. Doporučená loga jsou ochrannými známkami příslušných vlastníků. Loga, obchodní názvy uvedeny na těchto webových stránkách jsou majetkem příslušných vlastníků.

Jméno či logo UNIGLOBE nesmí být použito v žádném případě k reklamě, propagaci či distribuci materiálů na těchto stránkách bez předchozího písemného svolení!

UNIGLOBE Travel Czech Republic and Slovakia, s. r. o.
Na Křečku 365, 109 04 Praha 10
e-mail: franchising@uniglobetravel.cz
web: www.uniglobepttravel.cz